תכנון ועיצוב פנים לבית

קונים בית? מתכננים שיפוץ? מכינים את הבית למכירה ? בוודאי שקלתם לשכור את שרותיה של מעצבת פנים מקצועית. מדוע צריך מעצבת פנים? האם זה מותרות? מהו תהליך העבודה מול מעצבת פנים? ומהו הערך המוסף שבשרותיה?

פגישת היכרות ובניית פרוגרמה

תכנון ועיצוב פנים נכון מתחיל בפגישת היכרות עם הלקוחות. בפגישה תוכלו להכיר אותי ואת דרכי העבודה שלי, ומצידי, אלמד את הצרכים הפונקציונליים, האסתטיים והכלכליים שלכם. מעצבת פנים מנוסה לומדת את אופיים של הדיירים ודרך החיים שלהם בבית, מגדירה את הסגנון והטעם העיצובי וכן את המסגרת התקציבית. הפגישה היא סוג של "ראיון מקצועי" בו נשאלות שאלות מנחות לגבי כל חלל וחלל בבית. את כל התשובות אצוק לידי "פרוגרמה", מסמך ראשוני, אשר מתווה את הבסיס לתכנון ועיצוב פנים לבית הרמוני ואיכותי. תכנון ועיצוב פנים נכון נותן גם תוצאה מיידית, פונקציונלית, מרשימה ויפה, אך גם לוקח בחשבון חשיבה לטווח ארוך ומכין את התשתית לשינויים עתידיים במבנה המשפחה ובצרכיה.

סקיצות, סט תכניות וכתב כמויות

את הפרוגרמה אתרגם למספר סקיצות אפשריות באמצעות תוכנות מחשב מתקדמות בתלת מימד, ואציג בפני הלקוח לבחירה תוך המלצה על הפתרון המתאים ביותר. הסקיצה הנבחרת מעובדת לאחר מכן לסט תכניות עבודה מפורטות ויסודיות הכולל: תכנית מצב קיים, מערך ריהוט, תכנית הריסה, בניה, תכנית חשמל ותאורה, אינסטלציה, הנמכות ומיזוג אוויר, תכנית ריצוף, פריסות חדרי רחצה ורשימת אלומיניום. לסט זה מלווה כתב כמויות מדויק לצורך קבלת הצעות מחיר מבעלי מקצוע, כתב כמויות מדויק וברור מצמצם באופן משמעותי הוצאות לא מתוכננות.

תכנון נגרות מטבח וחללים רטובים

נושא בעל חשיבות רבה בתהליך התכנון בו עוסקת מעצבת פנים הוא תכנון נגרות מטבח וחללים רטובים. האם אתם בשלנים? האם משטחי העבודה מספיקים לכם? האם אתם נוהגים לאכול במטבח? אולי חלומכם הוא אי במטבח? האם אתם קוצצים סלט עם יד ימין או שמאל ואיך זה קשור לתכנון נגרות מטבח נכון? ואיך ייראה מטבח החלומות שלכם? אלווה אתכם בצורה סדורה ומתודית עד רמת הגמר ובחירת החומרים על מנת להשיג את הנוחות והסגנון המתאימים לכם ביותר.

ליווי השיפוץ

ניהול בעלי מקצוע בעת שיפוץ או בניה הוא מלאכה קשה, תובענית ומתסכלת מאד. בעלי המקצוע לעיתים אינם עומדים בלוחות זמנים ועלולים לבצע עבודה לקויה, לא מדויקת ולא תקנית. אלווה את השיפוץ ואגיע לאתר בשלביו השונים למתן הנחיות מלאות וברורות, מעקב אחר ביצוע הלכה למעשה של התכניות וכמובן זמינות רבה ללקוח ולאנשי המקצוע לכל שאלה ומציאת פתרונות תוך כדי תנועה. יתרונו הבולט של ליווי זה בהגנה ושמירה על האינטרסים שלכם לאורך תהליך הבנייה/שיפוץ שחוסך זמן ובהחלט כסף.

ליווי בבחירת חומרים והום סטיילינג

חלק נפלא ובלתי נפרד בתכנון ועיצוב פנים לבית, הוא בחירת החומרים. נצא למספר "ימי כיף" מרוכזים וממוקדים ללווי בבחירת חומרים החל מחיפויי פנים וחוץ, חיפויי חדרי רחצה, דרך בחירת ריצוף, גווני קירות פנים, כלים סניטריים, מעקות דלתות וחלונות, תאורה פונקציונאלית ותאורת אווירה ועד ריהוט מלא ואבזור משלים. בחירות נכונות ומתכוננות, המתכתבות זו עם זו יביאו לתוצאה מושלמת והרמונית.

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו בפייסבוק

שלומית גליקס מעצבת ואדריכלית פנים, מלווה את לקוחותיה משלב התכנון, שרטוט התכניות, בחירת החומרים והלבשת הבית עד לפרט האחרון...

דירה בתל אביב

_DSC6161AAA copy

סלון

דירה בתל אביב

אקזיט על אקזיט: אחרי השיפוץ המטריף הדירה הזו "נחטפה" מבעליה הסטרטאפיסט

דירת 85 מ"ר בתל אביב שעברה שיפוץ מן היסוד 

 

בית פרטי בנס ציונה

בנייה של בית פרטי בנס ציונה שלושה מפלסים של אבן, ברזל, בריק ונוף פראי

 קרא עוד

אודות

אודות שלומית גליקס

אודות

שלומית גליקס מעצבת ואדריכלית פנים, מלווה את לקוחותיה משלב התכנון, שרטוט התכניות, בחירת החומרים והלבשת הבית עד לפרט האחרון...

דירה ברמת השרון

דירת קבלן סטנדרטית, אשר בעזרת שימוש בצבעוניות כהה ואלגנטית ושילוב חומרים וטקסטורות הפכה לדירה מעניינת, מסקרנת, חמימה וחוצת גיל.